Vaša firma – vaše pravidlá

Pomôžeme vám vybudovať vlastnú firmu. U nás nájdete voľnosť a nezávislosť vlastnej spoločnosti bez pokút a sankcií. Umožníme vám využívať naše silné technologické, právne aj znalostné zázemie a pritom si stále zachováte vaše vlastné pravidlá, obchodné riadenie aj vlastnú značku a vlastný dizajn informačného systému.

Garantujeme vám klientský kmeň, nastavenie vašich štruktúr podľa vašich potrieb a predstáv, ale aj kontrolu toho, aby sa klienti, ktorých ste u nás získali prostredníctvom internetu vždy dostali priamo k vám.

Odborná podpora a servis

Sme tu preto, aby sme vám ušetrili čas a uľahčili prácu. Zaisťujeme komplexné spracovanie zmlúv už behom jedného dňa, informačný systém prispôsobený vašim požiadavkám, vaše vzdelávanie aj poradenstvo. Poskytneme vám tiež najlepšie metodiky, analytické nástroje a porovnávače produktov. Vieme tiež, že keď hľadáte pomoc, chcete sa radiť s tými najlepšími z odboru. Naši produktoví špecialisti z oblasti poistenia, úverových produktov, investícií aj práva sú pripravení poskytnúť vám tú najkvalitnejšiu podporu.

50+ bánk a poisťovní

Výber najvhodnejšieho produktu je len na vás a na vašom klientovi. Naša obchodná sieť má absolútnu slobodu vo výbere produktov. K dispozícii máte stovky produktov od viac ako 50 renomovaných produktových partnerov – poisťovní, bánk, stavebných sporiteľní a investičných spoločností, vrátane všetkých favoritov z trhu.

Najlepšie provízie

Chceme, aby ste boli úspešní. Preto vám garantujeme jedny z najlepších provízií na slovenskom trhu. Kontrola zmlúv prebieha takmer okamžite, takže svoje peniaze dostanete bez zbytočných odkladov. Provízie vyplácame rýchlo a pravidelne.

Obchodné príležitosti pre vás

Vy viete ako predávať. A my sme tu nato, aby sme zabezpečili prístup k stále novým klientom. U nás získate čerstvé obchodné príležitosti z webu, ktoré pre vás vždy vopred overí naše call centrum. Môžete sa tak sústrediť na obchod, všetko ostatné zariadime za vás.

Minimum papierovania

Naše procesy sme nastavili efektívnejšie ako u konkurencie. Ani my totiž nemáme radi papierovanie. Stále hľadáme nové cesty, ako náš systém zjednodušiť – vašu prácu teda zefektívňujeme aj tam, kde to z dôvodov regulácie bez papiera ešte nejde.